צוות קדמת היובל

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

בוגרת תואר שני במנהל עסקים, מרכזת את פעילות רכזי החברה בפעילותם השוטפת, בהתנהלות העסקית וההתקשרויות מול הדיירים. מלווה באופן פרטני מספר פרויקטים מרכזיים של קדמת היובל. תחומי אחריותה נוגעים למגוון הנושאים הקשורים להתחדשות עירונית.

danielle@k-yovel.co.il

דניאל ליטאי, רכזת תחום תכנון

דניאל ליטאי, רכזת תחום תכנון

מתכננת ערים. מרכזת את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראית על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועלת מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

dani@k-yovel.co.il

עידו כץ, רכז תחום התכנון

עידו כץ, רכז תחום התכנון

מתכנן ערים. מרכזת את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראי על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועל מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

ido@k-yovel.com

אליאור רומי, רכז שכירויות

אליאור רומי, רכז שכירויות

איש נדל"ן העוסק בתחום מזה שנים. מרכז את תחום איתור דירות השכירות לדיירים במהלך תקופת הבנייה, בכלל הפרויקטים של החברה. מאפיין ומקדם את המפרטים הטכניים של דירות התמורה לדיירים.

elior@k-yovel.co.il

רמי שדה, סמנכ"ל פיתוח עסקי

רמי שדה, סמנכ"ל פיתוח עסקי

מומחה לתקשורת המונים, מרצה בתחום האסטרטגיה התקשורתית ומלווה שורה ארוכה של גופים וחברות בתחומי עניין מגוונים. מרכז את פעילות השיווק, יחסי ציבור ופרסום של החברה.

rami@kidmat-yovel.co.il

יובל גטה, רכז פרויקטים

יובל גטה, רכז פרויקטים

בעל ניסיון בשיווק וקידום מיזמים עסקיים. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. בנוסף, מרכז את תחום המדידות של כלל הפרויקטים.

yuval@k-yovel.co.il

גרג שליו, רכז תחום התכנון

גרג שליו, רכז תחום התכנון

מתכנן ערים. מרכז את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראי על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועל מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

greg@k-yovel.com

עדי חן, רכזת בתחום ההסכמים

עדי חן, רכזת בתחום ההסכמים

בעלת תואר LLB במשפטים. בוגרת החטיבה למשפט מסחרי. לשעבר חברת מערכת בכתב העת "עלי משפט".התמחתה במחלקת מקרקעין בפרקליטות מחוז מרכז (אזרחי). הוסמכה כעורכת דין בישראל בשנת 2017. במסגרת תפקידה, מטפלת ומלווה הסכמי פינוי – בינוי.

adi@k-yovel.com

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים

מתכנן ערים, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתכנון ערים וניהול פרויקטים בירושלים וכיהן בעבר בשורה של תפקידים בכירים במערכת התכנון העירונית והמחוזית. משמש גם כיועץ אסטרטגי בהיותו בעל ניסיון רב בקידום תכניות והיתרים בתחום התכנון והבנייה.

uri@kidmat-yovel.co.il

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

הנדסאי אדריכלות. מרכז את פעילות החברה מול מוסדות התכנון וגורמים עירוניים המעורבים בקידום תהליכי התחדשות עירונית. ניהול ופיקוח על פרויקטים מורכבים, קידום התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך.

yr@k-yovel.co.il

אליה בארי, רכזת חברתית

אליה בארי, רכזת חברתית

בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וגאוגרפיה, בעלת ניסיון בליווי האוכלוסייה המבוגרת בגופים ציבוריים. אחראית על הכנת תסקירים חברתיים, ליווי קשישים ובעלי מוגבלויות במגוון פתרונות ייחודיים, וכן ליווי דיירים הזקוקים לסיוע ממוקד לפני ובמהלך מעבר הדירה. מרכזת את נושא הדיור הציבורי, הן מול דיירי הדיור הציבורי והן מול גורמים ממשלתיים ועירוניים.

elia@k-yovel.com

אושר אזולאי , מנהלת משרד

אושר אזולאי , מנהלת משרד

מרכזת את התחום האדמיניסטרטיבי השוטף של החברה, לרבות תיאום מפגשים עם דיירים ויועצים וניהול לו"ז החברה. מקיימת קשר שוטף עם יועצי החברה ועם הדיירים תוך מתן מענה מקצועי והולם.

office@k-yovel.co.il

יוסי אטון, מנכ"ל

יוסי אטון, מנכ"ל

מומחה לגישור ומשא ומתן, פועל בשוק הנדל"ן בירושלים מעל 18 שנה. היה מעורב בפרויקטים מורכבים של בנייה ושיווק נדל"ן. מתאם פעולות החברה בין הדיירים, ספקים, מנהלי החברה והמשקיעים. פועל ברגישות ובאנושיות מול הדיירים במיזמי החברה תוך תפיסת עולם כי יש להציב את האנשים במרכז העשייה של קדמת היובל.

Yossi@kidmat-yovel.co.il

אבי משעלי, רכז פרויקטים

אבי משעלי, רכז פרויקטים

בוגר מכון סאלד במקצה השתלמות. שימש כיועץ עסקי לחברות וארגונים. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. כמו כן, מרכז את תחום המיסוי הנוגע לתהליכי התחדשות עירונית.

avi@k-yovel.com

תמר מעיין, רכזת חברתית

תמר מעיין, רכזת חברתית

למדה ועסקה בתחום הגרונטולוגיה (מדעי הזקנה), בעלת ניסיון בליווי האוכלוסייה המבוגרת בגופים ציבוריים. אחראית על הכנת תסקירים חברתיים, ליווי קשישים ובעלי מוגבלויות במגוון פתרונות ייחודיים, וכן ליווי דיירים הזקוקים לסיוע ממוקד לפני ובמהלך מעבר הדירה. מרכזת את נושא הדיור הציבורי, הן מול דיירי הדיור הציבורי והן מול גורמים ממשלתיים ועירוניים.

tamar@k-yovel.co.il

ליאור אבוחצירא, מנהלת המשרד

ליאור אבוחצירא, מנהלת המשרד

מרכזת את התחום האדמיניסטרטיבי השוטף של החברה, לרבות תיאום מפגשים עם דיירים ויועצים וניהול לו"ז החברה. מקיימת קשר שוטף עם יועצי החברה ועם הדיירים תוך מתן מענה מקצועי והולם. בנוסף, מרכזת את תחום נספחי התמורות לדיירים.

office@kidmat-yovel.co.il