צוות קדמת היובל

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

בוגרת תואר שני במנהל עסקים, מרכזת את פעילות רכזי החברה בפעילותם השוטפת, בהתנהלות העסקית וההתקשרויות מול הדיירים. מלווה באופן פרטני מספר פרויקטים מרכזיים של קדמת היובל. תחומי אחריותה נוגעים למגוון הנושאים הקשורים להתחדשות עירונית.

danielle@kidmat-yovel.co.il

אליה איינבינדר, רכזת חברתית

בוגרת תואר ראשון בגיאוגרפיה וסוציולוגיה אנתרופולוגיה. אחראית על הכנת תסקירים חברתיים, ליווי קשישים ובעלי מוגבלויות במגוון פתרונות ייחודיים, וכן ליווי דיירים הזקוקים לסיוע ממוקד לפני ובמהלך מעבר הדירה. מרכזת את נושא הדיור הציבורי, הן מול דיירי הדיור הציבורי והן מול גורמים ממשלתיים ועירוניים.

elia@kidmat-yovel.co.il

אליאור רומי, רכז שכירויות

אליאור רומי, רכז שכירויות

איש נדל"ן העוסק בתחום מזה שנים. מרכז את תחום איתור דירות השכירות לדיירים במהלך תקופת הבנייה, בכלל הפרויקטים של החברה. מאפיין ומקדם את המפרטים הטכניים של דירות התמורה לדיירים.

elior@kidmat-yovel.co.il

רמי שדה, סמנכ"ל פיתוח עסקי

רמי שדה, סמנכ"ל פיתוח עסקי

מומחה לתקשורת המונים, מרצה בתחום האסטרטגיה התקשורתית ומלווה שורה ארוכה של גופים וחברות בתחומי עניין מגוונים. מרכז את פעילות השיווק, יחסי ציבור ופרסום של החברה.

rami@kidmat-yovel.co.il

תמר מעיין, רכזת חברתית

תמר מעיין, רכזת חברתית

למדה ועסקה בתחום הגרונטולוגיה (מדעי הזקנה), בעלת ניסיון בליווי האוכלוסייה המבוגרת בגופים ציבוריים. אחראית על הכנת תסקירים חברתיים, ליווי קשישים ובעלי מוגבלויות במגוון פתרונות ייחודיים, וכן ליווי דיירים הזקוקים לסיוע ממוקד לפני ובמהלך מעבר הדירה. מרכזת את נושא הדיור הציבורי, הן מול דיירי הדיור הציבורי והן מול גורמים ממשלתיים ועירוניים.

tamar@kidmat-yovel.co.il

ליאור אבוחצירא, מנהלת המשרד

ליאור אבוחצירא, מנהלת המשרד

מרכזת את התחום האדמיניסטרטיבי השוטף של החברה, לרבות תיאום מפגשים עם דיירים ויועצים וניהול לו"ז החברה. מקיימת קשר שוטף עם יועצי החברה ועם הדיירים תוך מתן מענה מקצועי והולם. בנוסף, מרכזת את תחום נספחי התמורות לדיירים.

office@kidmat-yovel.co.il

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים

מתכנן ערים, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתכנון ערים וניהול פרויקטים בירושלים וכיהן בעבר בשורה של תפקידים בכירים במערכת התכנון העירונית והמחוזית. משמש גם כיועץ אסטרטגי בהיותו בעל ניסיון רב בקידום תכניות והיתרים בתחום התכנון והבנייה.

uri@kidmat-yovel.co.il

עמית סגל, רכז תחום תכנון

עמית סגל, רכז תחום תכנון

בוגר תואר שני בתכנון ערים. מרכז את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראי על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועל מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

amit@kidmat-yovel.co.il

אבי משעלי, רכז פרויקטים

אבי משעלי, רכז פרויקטים

בוגר מכון סאלד במקצה השתלמות. שימש כיועץ עסקי לחברות וארגונים. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. כמו כן, מרכז את תחום המיסוי הנוגע לתהליכי התחדשות עירונית.

avi@kidmat-yovel.co.il

יוסי אטון, מנכ"ל

יוסי אטון, מנכ"ל

מומחה לגישור ומשא ומתן, פועל בשוק הנדל"ן בירושלים מעל 18 שנה. היה מעורב בפרויקטים מורכבים של בנייה ושיווק נדל"ן. מתאם פעולות החברה בין הדיירים, ספקים, מנהלי החברה והמשקיעים. פועל ברגישות ובאנושיות מול הדיירים במיזמי החברה תוך תפיסת עולם כי יש להציב את האנשים במרכז העשייה של קדמת היובל.

Yossi@kidmat-yovel.co.il

דניאל ליטאי, רכזת תחום תכנון

דניאל ליטאי, רכזת תחום תכנון

מתכננת ערים. מרכזת את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראית על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועלת מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

daniel@kidmat-yovel.co.il

יובל גטה, רכז פרויקטים

יובל גטה, רכז פרויקטים

בעל ניסיון בשיווק וקידום מיזמים עסקיים. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. בנוסף, מרכז את תחום המדידות של כלל הפרויקטים.

yuval@kidmat-yovel.co.il

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

בעל תואר הנדסאי אדריכלות. מנוסה בעבודה עם מוסדות התכנון וגורמים עירוניים בקידום תהליכי התחדשות עירונית. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך.

yr@kidmat-yovel.co.il