אודות קדמת היובל

קדמת היובל מומחים בהתחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי

חברת קדמת היובל יוזמת ומקדמת פרויקטים של התחדשות עירונית באופן שיבטיח לדיירים השבחה דרמטית של ערך הנכס שברשותם תוך קבלת דירה חדשה ומרווחת ושדרוג רמת החיים. 

החברה מעמידה לרשות דיירי הפרויקטים צוות מקצועי ואיכותי, בעל ניסיון עצום בתחומים מגוונים של בנייה, אשר בבסיסן תוכנית בינוי מתקדמות המבטיחות איכות מגורים גבוהה, בלוח זמנים מקוצר וכל זאת לצד איתנות פיננסית ויכולת ניהולית מוכחת. 

בחברה פועל צוות נרחב של אנשי מקצוע בהם מנהלי פרויקטים, מתכננים, רכזי שכירויות ויועצות חברתיות המלוות את הדיירים הזקוקים לסיוע מרגע תחילת הפרויקט ועד למסירת הדירות החדשות. לחברה שורה של יועצים מובילים בתחומם המלווים את פעילות החברה בתחומי אדריכלות, סביבה, תחבורה, שמאות, מיסוי ועוד. 

לקדמת היובל שורה מרשימה של קרנות וחברות המשקיעות בחברה מיומה הראשון ומבטיחות חוסן פיננסי לפעילות החברה, לרבות ערבויות ברמה גבוהה ופעילות ברמת מקצועית גבוהה ביותר, המבטיחות לדיירים שקט נפשי במהלך קידום הפרויקט ובעת מסירת הדירות החדשות.

ייחודיות החברה

קידום תכנית בניין עיר עם יכולת מוכחת באישור פרויקטים בקצב חסר תקדים: החברה אישרה 9 תכניות בנין עיר בתוך 5 שנים. כולל אישור התכנית הגדולה ביותר בירושלים ברמה של מבנים מפורטת להקמת 1000 יח"ד, כולל שטח מסחרי, מוסדות ציבור ופארק. (פרויקט קדמת גונן) 

הדיירים: ביסוד החברה יש חשיבות מרכזית לקשר עם הדיירים, מתוך הבנה כי הדייר הוא הגורם החשוב ביותר בתהליך. הרכזים העסקיים, הרכזות החברתיות ורכז השכירויות המועסקים ע"י החברה, מלווים את הדיירים לאורך כל הדרך. הרכזים העסקיים פועלים בשטח ונפגשים באופן שוטף עם הדיירים תוך מתן פתרונות לבעיות העולות לאורך הפרויקט. 

הרכזות החברתיות אחראיות למתן מענה ומציאת פתרונות ייחודיים לאוכלוסיה עם מוגבלויות, קשישים ותשושי נפש ומפתחות קשר אישי עם הדיירים לאורך כל תקופת הפרויקט. 

רכז השכירויות פועל ע"מ לסייע לדיירי הפרויקט ככל האפשר באיתור דיור חלופי בזמן ביצוע הפרויקט. 

יצירתיות וגמישות: החברה פועלת ביצירתיות ובגמישות תוך מציאת פתרונות ייחודיים לכל פרוייקט ובהתאמה הנדרשת תוך שקיפות ואמינות.

קדמת היובל מומחים בהתחדשות עירונית

0

פרויקטים

0

יחידות לפינוי

0
0

הסכמים חתומים

דילוג לתוכן