צוות קדמת היובל

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

בוגרת תואר שני במנהל עסקים, מרכזת את פעילות רכזי החברה בפעילותם השוטפת, בהתנהלות העסקית וההתקשרויות מול הדיירים. מלווה באופן פרטני מספר פרויקטים מרכזיים של קדמת היובל. תחומי אחריותה נוגעים למגוון הנושאים הקשורים להתחדשות עירונית.

danielle@k-yovel.com

תמר מעיין, אחראית חברתי ומשפטית

תמר מעיין, אחראית חברתי ומשפטית

למדה ועסקה בתחום הגרונטולוגיה (מדעי הזקנה), בעלת ניסיון בליווי האוכלוסייה המבוגרת בגופים ציבוריים. אחראית על הכנת תסקירים חברתיים, ליווי קשישים ובעלי מוגבלויות במגוון פתרונות ייחודיים, וכן ליווי דיירים הזקוקים לסיוע ממוקד לפני ובמהלך מעבר הדירה. מרכזת את נושא הדיור הציבורי, הן מול דיירי הדיור הציבורי והן מול גורמים ממשלתיים ועירוניים.

tamar@k-yovel.com

ליטל מזרחי, מנהלת משרד

ליטל מזרחי, מנהלת משרד

מרכזת את התחום האדמיניסטרטיבי השוטף של החברה, לרבות תיאום מפגשים עם דיירים ויועצים וניהול לו"ז החברה. מקיימת קשר שוטף עם יועצי החברה ועם הדיירים תוך מתן מענה מקצועי והולם.

office@k-yovel.com

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

הנדסאי אדריכלות. מרכז פעילות החברה מול רשויות תכנון המעורבים בקידום תהליכי התחדשות עירונית. ניהול ופיקוח, קידום התקשרויות עסקיות.

yr@k-yovel.com

נדב אויזרט, רכז פרויקטים

נדב אויזרט, רכז פרויקטים

בעל נסיון בשוק הנדל"ן הירושלמי. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. בנוסף, מרכז את תחום השכירוית עבור דיירים בעלי צרכים מיוחדים.

nadav@k-yovel.com

מלכה גרינברג רענן, רכזת תכנון

מלכה גרינברג רענן, רכזת תכנון

אדריכלית, מתכננת ערים ובעלת דוקטורט בגאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית. מרכזת את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראית על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועלת מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

malka@k-yovel.com

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים ראשי

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים ראשי

מתכנן ערים, בעל ניסיון של מעל 25 שנה בתכנון ערים וניהול פרויקטים במערכת הציבורית ובשוק הפרטי. כיהן בעבר בשורה של תפקידים בכירים במערכת התכנון העירונית והמחוזית. משמש גם כיועץ אסטרטגי בתכנון בהיותו בעל ניסיון רב בקידום מדיניות תכנוני תכניות והיתרים בתחום התכנון.

אבי משעלי, רכז פרויקטים

אבי משעלי, רכז פרויקטים

בוגר מכון סאלד במקצה השתלמות. שימש כיועץ עסקי לחברות וארגונים. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. כמו כן, מרכז את תחום המיסוי הנוגע לתהליכי התחדשות עירונית.

avi@k-yovel.com

גרג שלו, רכז תחום התכנון

גרג שלו, רכז תחום התכנון

מתכנן ערים. מרכז את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראי על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועל מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

greg@k-yovel.com

יוסי אטון, מנכ"ל

יוסי אטון, מנכ"ל

מומחה לגישור ומשא ומתן, פועל בשוק הנדל"ן בירושלים מעל 18 שנה. היה מעורב בפרויקטים מורכבים של בנייה ושיווק נדל"ן. מתאם פעולות החברה בין הדיירים, ספקים, מנהלי החברה והמשקיעים. פועל ברגישות ובאנושיות מול הדיירים במיזמי החברה תוך תפיסת עולם כי יש להציב את האנשים במרכז העשייה של קדמת היובל.

 

יובל גטה, רכז פרויקטים

יובל גטה, רכז פרויקטים

בעל ניסיון בשיווק וקידום מיזמים עסקיים. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. בנוסף, מרכז את תחום המדידות של כלל הפרויקטים.

yuval@k-yovel.com

הדס שוורץ, רכזת חברתית משפטית

הדס שוורץ, רכזת חברתית משפטית

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה. בעלת ניסיון בעבודה עם אוכלוסיות רווחה. מרכזת את התחום החברתי מול הדיירים בדגש על דיירים קשישים ובעלי מוגבלויות תוך מתן סיוע ממוקד, ומגוון פתרונות ייחודיים. אחראית על הכנת תסקירים חברתיים ונושא הדיור הציבורי, הן מול הדיירים והן מול גופים ממשלתיים. ניהול כלל ההסכמים המשפטיים של החברה מול דיירים, ספקים, עורכי דין, יועצים, עובדי החברה וגורמי חוץ נוספים.

hadas@k-yovel.com