צוות קדמת היובל

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

דניאל פרש, רכזת פרויקטים

בוגרת תואר שני במנהל עסקים, מרכזת את פעילות רכזי החברה בפעילותם השוטפת, בהתנהלות העסקית וההתקשרויות מול הדיירים. מלווה באופן פרטני מספר פרויקטים מרכזיים של קדמת היובל. תחומי אחריותה נוגעים למגוון הנושאים הקשורים להתחדשות עירונית.

danielle@k-yovel.com

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

יוחנן רובינשטיין, רכז פרויקטים

הנדסאי אדריכלות. מרכז פעילות החברה מול רשויות תכנון המעורבים בקידום תהליכי התחדשות עירונית. ניהול ופיקוח, קידום התקשרויות עסקיות.

yr@k-yovel.com

הדס שוורץ, רכזת חברתית משפטית

הדס שוורץ, רכזת חברתית משפטית

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה. בעלת ניסיון בעבודה עם אוכלוסיות רווחה. מרכזת את התחום החברתי מול הדיירים בדגש על דיירים קשישים ובעלי מוגבלויות תוך מתן סיוע ממוקד, ומגוון פתרונות ייחודיים. אחראית על הכנת תסקירים חברתיים ונושא הדיור הציבורי, הן מול הדיירים והן מול גופים ממשלתיים. ניהול כלל ההסכמים המשפטיים של החברה מול דיירים, ספקים, עורכי דין, יועצים, עובדי החברה וגורמי חוץ נוספים.

hadas@k-yovel.com

נדב אויזרט, רכז פרויקטים

נדב אויזרט, רכז פרויקטים

בעל נסיון בשוק הנדל"ן הירושלמי. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. בנוסף, מרכז את תחום השכירוית עבור דיירים בעלי צרכים מיוחדים.

nadav@k-yovel.com

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים

אורי ברשישת, מנהל פרויקטים

אורי הוא מתכנן ערים במקצועו המשמש כיועץ לתכנון אסטרטגי במסגרת משרד תכנון, אורי משמש בין היתר כיועץ/מנהל פרויקטים לחברת קדמת היובל. אורי בעל ניסיון רב שנים בגיבוש מדיניות תכנון, קדום תכניות והיתרי בניה. אורי הוא עם ניסיון של 25 שנה בתכנון ערים במערכת הציבורית ובשוק הפרטי וכיהן בעבר בשורה של תפקידים בכירים במערכת התכנון העירונית והמחוזית.

גרג שלו, רכז תחום התכנון

גרג שלו, רכז תחום התכנון

מתכנן ערים. מרכז את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראי על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועל מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

greg@k-yovel.com

מלכה גרינברג רענן, רכזת תכנון

מלכה גרינברג רענן, רכזת תכנון

אדריכלית, מתכננת ערים ובעלת דוקטורט בגאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית. מרכזת את פעילות החברה מול ועדות התכנון וגופים ממשלתיים. אחראית על הכנת חומרי רקע מקצועיים ואסטרטגיים בתחום התכנון. פועלת מול מגוון יועצים של החברה, לרבות אדריכלים, שמאים, יועצי תחבורה, סביבה ועוד.

malka@k-yovel.com

יוסי אטון, מנכ"ל

יוסי אטון, מנכ"ל

מומחה לגישור ומשא ומתן, פועל בשוק הנדל"ן בירושלים מעל 18 שנה. היה מעורב בפרויקטים מורכבים של בנייה ושיווק נדל"ן. מתאם פעולות החברה בין הדיירים, ספקים, מנהלי החברה והמשקיעים. פועל ברגישות ובאנושיות מול הדיירים במיזמי החברה תוך תפיסת עולם כי יש להציב את האנשים במרכז העשייה של קדמת היובל.

 

יובל גטה, רכז פרויקטים

יובל גטה, רכז פרויקטים

בעל ניסיון בשיווק וקידום מיזמים עסקיים. מרכז פרויקטים מורכבים הכוללים קשר עם דיירי הפרויקט, התקשרויות עסקיות, החתמות על הסכמים משפטיים ופתרון בעיות שונות לאורך כל התהליך. בנוסף, מרכז את תחום המדידות של כלל הפרויקטים.

yuval@k-yovel.com